Kucharz / Kucharka / Reg. Potsdam
European Job Service
Gdansk, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

KUCHARZ / KUCHARKA / Würzburg Na zlecenie naszego klienta z branży hotelarskiej poszukujemy osoby na stanowisko kucharz / kucharka do pracy restauracji w regionie PotsdamWymagania : - : wykształcenie kierunkowe- : doświadczenie na ww stanowisku min.

4 lata- : znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym B1Oferta : - : umowa o prace bezpośrednio z niemieckim pracodawca wraz z pakietem socjalnym- : wynagrodzenie brutto : 2.

700,00 € / miesiąc- : udział w napiwkach - : wymiar pracy : 40 godzin w tygodniu - : zakwaterowanie jest zapewnione nieodpłatnie - : rozpoczęcie pracy : od zarazWysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy.

W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku