Specjalista w Dziale Inwestycji i Utrzymania Ruchu
WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA
Poznań, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S.A. W POZNANIU zatrudnią pracowników, gwarantując umowę o pracę, na stanowisko :

Wymagania :

  • wykształcenie preferowane techniczne budowlane,
  • znajomość branży wodno-kanalizacyjnej, CO, wentylacji.
  • Oferujemy :

  • Zakres zadań podstawowych :
  • przestrzeganie przepisów ustawy Prawo Budowlane i innych ustaw wymaganych do funkcjonowania Spółki
  • w zakresie utrzymania infrastruktury (wynikających z obowiązków nałożonych na Spółkę),
  • nadzorowanie zmian w ustawie Prawo Budowlane,
  • prowadzenie i aktualizacja książek budowlanych obiektów,
  • opracowywanie harmonogramów okresowych przeglądów technicznych zaliczanych do infrastruktury,
  • przygotowywanie planów rzeczowo-finansowych infrastruktury w zakresie inwestycji i remontów,
  • ich analiza i opiniowanie, przygotowywanie dla Zarządu uzasadnienia i opłacalności poszczególnych projektów,
  • nadzór nad eksploatacją, remontami, konserwacjami oraz inwestycjami w obszarze infrastruktury,
  • nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi obsługującymi nieruchomości,
  • raportowanie stanu obiektów,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem w ruchu infrastruktury.

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji finansowej,
  • zróżnicowane możliwości awansu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet świadczeń socjalnych.
  • Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w WZM S.A.

    Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

    Urz.UE.L Nr 119, str. 1), informujemy, że :

    1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych są Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-406) przy ul.

    J.H. Dąbrowskiego 262 / 280, zwana dalej 'WZM S.A', 'Administratorem'.

    2. Inspektorem Ochrony Danych jest Magdalena Sturzbecher-Stachowiak, e-mail : , iod wzm.pl; nr tel. : 605 780 024.

    3. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych w WZM S.A. zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz Art.

    6 ust. 1 lit. a) i f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) : tj.

    zgody oraz realizacji prawnie usprawiedliwionych interesów Administratora.

    4. W dowolnym momencie przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.

    5. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do momentu cofnięcia zgody.

    6. Przysługuje Pani / Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo przenoszenia danych.

    7. Informujemy, że przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    8. Informujemy, że odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą (Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. w Poznaniu.

    9. Informujemy, że Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej.

    10. Informujemy, że Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.

    11. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.

    W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony

    Danych pod numerem tel. : 605 780 024; (adresem iod wzm.pl).

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Urz.UE.L Nr 119, str. 1), oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko prowadzonej przez Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.

    A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 262 / 280. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostałam / em poinformowana / y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

    data i podpis kandydata do pracy)

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych