Operator produkcji- darmowy transport!
LSJ HR Group
Szczecin, Polska
5 d. temu

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Lub zamierzasz zmienić dotychczasową branżę i zależy Ci na stabilnym stabilnym zatrudnieniu?

Mamy pracę dla Ciebie!

Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta, Golenowskiej firmy produkcyjnej z branży wiatrowej.

Zapoznaj się z ofertą i zgłoś się do nas!

Zakres obowiązków :

Twoim zadaniem będzie produkcja łopat turbin wiatrowych. Jest to praca ręczna, manualna wykonywana w grupach na podstawie instrukcji i schematów.

Wymagania :

Zapraszamy Cię do aplikacji, jeśli posiadasz :

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym ( 6-14,14-22, 22-6),
  • umiejętności pracy w grupie,
  • umiejętności czytania instrukcji-mile widziane,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Gwarantujemy Ci :

  • zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę bezpośrednio u Klienta,
  • całościowe wdrożenie w firmie - 4 tygodnie,
  • darmowe dojazdy do pracy ze Szczecina, Gryfice, Płoty, Resko, Nowogard, Goleniów, Stargard, Maszewo,Dobra, Mosty,
  • wynagrodzenie w okresie próbnym 3700 brutto, po okresie próbnym nagrodę nawet do 600 zł oraz podwyżkę do pensji podstawowej,
  • premię regulaminową, obecnościową i efektywnościową (premia zaczyna się od 700zł / mc ) oraz nagrodę kwartalną 660 zł,
  • prywatną opiekę zdrowotną ora kartę sportową,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • bonusy świąteczne,
  • pracowniczy program emerytalny.
  • Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331.

    wybrani kandydaci

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331