Instalator gazowy - Praca w Niemczech!
Manpower
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju.

Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Instalator urządzeń gazowych Miejsce pracy : Warszawa Niemiecki Przemysł Energetyczny szuka specjalistów w dziedzinie instalacji elektrycznych, gazowych i wodnych! Poszukujesz nowych wyzwań i szans na rozwój?

Nasz Klient zapewni Ci wsparcie w całym procesie emigracyjnym oraz zakwaterowanie w Berlinie. Firma oferuje także darmowy kurs języka niemieckiego, specjalistyczne szkolenia techniczne oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem. Co będzie należało do Twoich obowiązków? Przeprowadzanie badań eksperckich przy urządzeniach gazowych, systemach kontroli ciśnienia i systemach pomiarowych Bieżąca konserwacja urządzeń i systemów gazowych Montaż urządzeń pomiarowych oraz sprzętu dodatkowego Jakie są nasze wymagania?

Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3-5 lat) Gotowość do stałej relokacji do Niemiec Chęć nauki języka niemieckiego Co mamy do zaoferowania?

Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem Możliwość stałej współpracy i rozwoju w strukturach firmy Pomoc w znalezieniu mieszkania i codzienne wsparcie (koszty związane z zakwaterowaniem opłacane są przez firmę) Darmową naukę języka niemieckiego oraz kursy specjalistyczne Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji Oferta dotyczy pracy stałej

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku