Sales Manager
FOREIGN PERSONNEL SERVICE Sp. z o.o.
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Sales Manager

Miejsce pracy : Olsztyn

Twój zakres obowiązków

 • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych w regionie wraz z możliwością pozyskiwania Klientów z innych regionów Polski.
 • Dbałość o długotrwałe relacje z Klientami i odpowiedzialność za budowanie wizerunku firmy.
 • Realizację indywidualnego planu sprzedaży : przygotowywanie ofert, warunków współpracy, prowadzenie negocjacji i dokumentacji sprzedażowej w zakresie usług związanych z rekrutacją i zatrudnieniem personelu z Polski i cudzoziemców.
 • Wspieranie rozwoju produktów poprzez zbieranie i analizowanie informacji o potrzebach rynkowych.
 • Nasze wymagania

 • Doświadczenie w obszarze sprzedaży usług dla Klienta biznesowego (mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji zatrudnienia).
 • Cechy proaktywnej postawy i innowacyjności w pozyskiwaniu Klientów.
 • Umiejętność samodzielnego wyznaczania kierunków działań i niezależne podejmowanie decyzji.
 • Znajomość technik sprzedaży i zdolności prowadzenia negocjacji biznesowych.
 • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu służbowego.
 • To oferujemy

 • Rozwój zawodowy w firmie będącej jednym z wiodących dostawców rozwiązań HR dla biznesu.
 • Realny wpływ na strategię firmy oraz elastyczność w doborze projektów i sposobie ich realizacji.
 • Stałe wynagrodzenie miesięczne i atrakcyjny system premiowy - bez górnego limitu.
 • Pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, dodatki okazjonalne.
 • Profesjonalne wdrożenie gwarantujące pełną znajomość oferty FPS oraz umożliwiające samodzielne wykonywanie obowiązków.
 • Samochód służbowy do samodzielnego użytkowania.
 • O nas

  Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji.

  FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.

  in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami Foreign są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FOREIGN PERSONNEL SERVICE Sp.

  z o.o. z siedzibą w : Wierzbowa 21 / 1, 90-227 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : rekrutacja fps-work.pl.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : rekrutacja fps-work.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku