Kierowca międzynarodowy C+E
BESKIDUS SP. Z O.O.
Zembrzyce, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl
  • Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko : KIEROWCA KAT. C+E W PRZEWOZACH MIĘDZYNARODOWYCH Miejsce rozpoczęcia pracy : Zembrzyce OFERUJEMY : -Prace w transporcie międzynarodowym -Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Wymiar czasu pracy : 1 / 1 etatu; -Atrakcyjne wynagrodzenie; -wyjazdy w cyklach tygodniowych (pn-pt) -Praca na nowoczesnych ciągnikach marki Mercedes, Scania;
  • Pakiety medyczne; -Ubezpieczenie grupowe; -Przestrzeganie norm czasu pracy -Możliwość zdobycia doświadczenia; - szereg szkoleń WYMAGANIA : -prawo jazdy kat C+E;
  • uprawnienia na przewóz rzeczy; -cyfrowa karta kierowcy; -dyspozycyjność; -komunikatywność; -punktualność; -mile widziane doświadczenie;
  • ZADANIA : -Przewóz międzynarodowy towarów na terenie krajów UE; Aby aplikować na stanowisko prosimy wysłać CV na adres tel.

    508010060 Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami prosimy o umieszczanie w przesyłanych dokumentach klauzuli zgody : Klauzula Zgody "Zgodnie z art.

    6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

    2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz Zgadzam się na przetwarzanie przez Beskidus Sp.

    z o.o.. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w zakresie obejmującym dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w art.

    22(1) par. 1 Kodeksu pracy lub innych przepisach prawa (tj. dane dodatkowe w stosunku do danych : o imieniu (imionach) i nazwisku, dacie urodzenia, miejscu zamieszkania (adresie do korespondencji), wykształceniu oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia)), np.

    mój wizerunek, zainteresowania, etc. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego." UWAGA! Wyrażenie zgody na przetwarzanie dodatkowych informacji zawartych w CV jest dobrowolne, jednak w przypadku braku wyrażenia powyższej zgody i umieszczeniu w CV informacji takich jak zdjęcie, zainteresowania, hobby itp.

    Kandydat musi złożyć aplikacje bez ww. danych albo dokumenty zawierające takie dane nie będą mogły być przetwarzane i będą musiały zostać zniszczone.

    W każdej chwili masz prawo do wycofania swojej zgody pisząc na adres e-mail : lub bezpośrednio w toku procesu rekrutacyjnego.