Kierowca międzynarodowy C+E
BESKIDUS SP. Z O.O.
Zembrzyce, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl
 • Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko : KIEROWCA KAT. C+E W PRZEWOZACH MIĘDZYNARODOWYCH Miejsce rozpoczęcia pracy : Zembrzyce OFERUJEMY : -Prace w transporcie międzynarodowym -Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
 • Wymiar czasu pracy : 1 / 1 etatu; -Atrakcyjne wynagrodzenie; -wyjazdy w cyklach tygodniowych (pn-pt) -Praca na nowoczesnych ciągnikach marki Mercedes, Scania;
 • Pakiety medyczne; -Ubezpieczenie grupowe; -Przestrzeganie norm czasu pracy -Możliwość zdobycia doświadczenia; - szereg szkoleń WYMAGANIA : -prawo jazdy kat C+E;
 • uprawnienia na przewóz rzeczy; -cyfrowa karta kierowcy; -dyspozycyjność; -komunikatywność; -punktualność; -mile widziane doświadczenie;
 • ZADANIA : -Przewóz międzynarodowy towarów na terenie krajów UE; Aby aplikować na stanowisko prosimy wysłać CV na adres tel.

  508010060 Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami prosimy o umieszczanie w przesyłanych dokumentach klauzuli zgody : Klauzula Zgody "Zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

  2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz Zgadzam się na przetwarzanie przez Beskidus Sp.

  z o.o.. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w zakresie obejmującym dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w art.

  22(1) par. 1 Kodeksu pracy lub innych przepisach prawa (tj. dane dodatkowe w stosunku do danych : o imieniu (imionach) i nazwisku, dacie urodzenia, miejscu zamieszkania (adresie do korespondencji), wykształceniu oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia)), np.

  mój wizerunek, zainteresowania, etc. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego." UWAGA! Wyrażenie zgody na przetwarzanie dodatkowych informacji zawartych w CV jest dobrowolne, jednak w przypadku braku wyrażenia powyższej zgody i umieszczeniu w CV informacji takich jak zdjęcie, zainteresowania, hobby itp.

  Kandydat musi złożyć aplikacje bez ww. danych albo dokumenty zawierające takie dane nie będą mogły być przetwarzane i będą musiały zostać zniszczone.

  W każdej chwili masz prawo do wycofania swojej zgody pisząc na adres e-mail : lub bezpośrednio w toku procesu rekrutacyjnego.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku