Pracownik magazynowy
Contrain Poland Sp. z o.o.
Niemcy
17 min. temu
source : Jobs.pl

Stawka 10,49 euro brutto / h

Zakres obowiązków :

  • kompletowanie zamówień na magazynie,
  • przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • wyszukiwanie towarów według określonego klucza.
  • Czego oczekujemy :

  • gotowości do pracy 2 zmianowej,
  • motywacji do pracy,
  • samodzielności i zaradności,
  • sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Co oferujemy :

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€),
  • możliwość długotrwałej współpracy i zdobycia nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wsparcie przy organizacji transportu do / z / na terenie kraju wykonywanej pracy,
  • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy,
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy,
  • wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania 500zł bonusu za polecenie znajomego.
  • Agencja zatrudnienia - numer wpisu 5612