Asystent/ka IT
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Warszawa
6 d. temu
source : infoPraca

3-15-61816Wynagrodzenie : 7500 - 8300 PLN

Jeżeli znasz dobrze język angielski i chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze IT, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Dla naszego klienta, instytucji unijnej, pilnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku :

Zadania :

  • zapewnienie wsparcia użytkownikom w zakresie pracy z komputerem (sieć, systemy komputerowe, oprogramowanie) i urządzeniami mobilnymi,
  • weryfikacja kont użytkowników,
  • przygotowanie wniosków dotyczących naprawy sprzętu,
  • pomoc w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • prowadzenie rejestru sprzętu.
  • Wymagania :

  • status ucznia, studenta lub absolwenta Informatyki,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dokładność, sumienność.
  • Korzyści :

  • możliwość zdobycia doświadczenia w organach administracji publicznej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową do 30.09.2019r. z możliwością przedłużenia,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • dogodna lokalizacja (w pobliżu stacji metra).
  • Zgłoś tę pracę