MAGAZYNIER NA MROŹNI SPOŻYWCZEJ
E&A Agencja Zatrudnienia
Poznan, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Praca dla osób zainteresowanych stałą współpracą w magazynie spożywczym Bidfood. Pracodawca maswojąsiedzibę w miejscowości Nieuwegein.

Praca nastanowisku komisjonera order pickera.Zakres obowiązków : W zakładzie pracy wykonuje się szeregczynności związanych z pracą magazynową(pakowanie, rozładunek, załadunek, sortowanie, zbieranie zamówień, kontrolajakości).

Zbieranie zamówień wykonuje się za pomocązestawu słuchawkowego w j. angielskim.Oferujemy : - stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie- atrakcyjne wynagrodzenie w euro : 12,93€- dodatki za pracę w systemie nocnym (od 2,82€ do 5,65€)- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne- dodatek urlopowy : 8,33% dochodów brutto, naliczane od godz.

podstawowych- dodatek wakacyjny : 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek- możliwość zjazdów do Polski po 8-10 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski Wymagania : - doświadczenie w magazynach logistycznych- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego- dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań- gotowość podjęcia pracy zmianowej

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku