POMOCNIK LAKIERNIKA
DECOPLAST
Mrozy, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

DECOPLAST - producent drzwi wewnętrznych i listew przypodłogowych LAGRUS, prowadzi nabór na stanowisko : POMOCNIK LAKIERNIKA.

Zakres obowiązków : - przygotowanie powierzchni do lakierowania (drewna i materiałów drewnopochodnych), - prace pomocnicze przy nakładaniu powłok lakierniczych.

Oferujemy : - możliwość przyuczenia do wykonywanej pracy, - stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju. CV prosimy wysyłać na adres (w tytule prosimy podać stanowisko) lub złożyć osobiście w siedzibie firmy : Wola Rafałowska ul.

Tartaczna 25, 05-320 MROZY, pon.-pt. w godz. 8.00-16.00. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DECOPLAST.

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem / am się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawienia, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w nim dodatkowo następującą zgodę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Decoplast.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku