Biuro rachunkowe- szukamy z doświadczeniem.
Biuro rachunkowe
Łódź, Łódzkie
4 d. temu
source : Lento.pl

Biuro Rachunkowe działające nieprzerwanie od 2000 roku poszukuje odpowiedzialnych i samodzielnych księgowych do prowadzenia KPiR, pełnej księgowości oraz kadr i płac (opcjonalnie) Wymagania : minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym, znajomość programu Comarch ERP Optima, PUZZLE, mile widzian znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości, znajomość zagadnień ZUS, dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność, sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy : stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wiedzy, wsparcie doświadczonego zespołu , sympatyczna atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku