Praca, pielęgniarka środowiskowa Heidelberg
BETA aktiv GbR Heidenheim an der Brenz
Nowy Sącz, Małopolskie
30 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego sprawdzonego pracodawcy z okolic Heidelbergu, u którego od dawna pracują dwie nasze podopieczne poszukujemy Pielęgniarki do pracy w środowisku.

Informacje : Zarobek od 1800 1900 euro brutto dla pielęgniarki bez uznanego dyplomu od 2200 2700 euro brutto dla pielęgniarki z nostryfikacją + wiele dodatków za pracę na nockach, w niedziele i święta przy 38,5h / tygodniu pracy, możliwość dorobienia poprzez nadgodziny, możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym za niewielką opłatą (ok.

250 Euro), 28 dni urlopu, zatrudnienie na 100% etatu, umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym.

Wymagania : - wykształcenie kierunkowe : pielęgniarka dyplomowana (lub licencjat / magister) - samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego -

gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok - znajomość języka niemieckiego : poziom minimum A2 / B1 - prawo jazdy kat.

B oraz gotowość do jazdy samochodem służbowym - mile widziana Urkunda (uznany dyplom w Niemczech). Panie pielęgniarki zainteresowane podjęciem zatrudnienia , uzyskaniem dokładnych informacji o ofercie prosimy o kontakt .

Beta aktiv GbR nie jest leasingiem pracowniczym i nie pobiera żadnych opłat od kandydatów. Jeśli Twój dyplom nie jest jeszcze nostryfikowany w Niemczech zrobimy to dla Ciebie .

Beta aktiv GbR E.Sobiech, A.M.Schimizek Paul-Hartmann-Str. 61 89522 Heidenheim / Brenz

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku