Magister farmacji (mgr farmacji) Grudziądz
Magdalena
Grudziądz, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Oferowane stanowisko obejmuje pozycję magistra farmacji w aptece na terenie Grudziądza. Główne obowiązki : zapewnienie Pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi, przyjmowanie dostaw i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem monitorowanie i zarządzanie stanem w magazynie aptecznym sprzedaż leków Wymagania wykształcenie wyższe farmaceutyczne umiejętność pracy w zespole znajmomość programu Kamsoft oraz prawa farmaceutycznego.

Oferujemy stabilną pracę atrakcyjne warunki finansowe pracę na pełny etat możliwość rozwoju Zainteresowane osoby podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV na adres poczty elektronicznej lub kontakt telefoniczny pod nr.

63910606 Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku