Senior Full Stack Developer
TMS Poland Sp.zo.o.
Łódź, Poland
5 d. temu
source : Bulldogjob

Technologie i umiejętności :

C# / .NET, T-SQL, CSS, HTML, JavaScript

Twoje zadania :

  • projektowanie i implementacja systemów m.in. w C# / .NET (ASP.NET MVC, WebAPI, WinForms), MS SQL, JavaScript, HTML, CSS
  • udział w konfiguracji środowisk podczas wdrożeń
  • dobór odpowiednich technologii
  • dbanie o jakość tworzonych produktów
  • weryfikacja zgodności stworzonych rozwiązań z wymaganiami biznesowym
  • Kogo szukamy? :

  • min. 4 lata praktycznego (komercyjnego) doświadczenia w tworzeniu aplikacji .NET, znajomość pracy z C #, HTML5, JavaScript, CSS3
  • znajomość SQL Server, T-SQL
  • znajomość technologii GIT
  • znajomość frameworków ASP.NET MVC i WinForms
  • umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość podstawowych pojęć, terminologii i praktycznego zastosowania technologii związanych z programowaniem (np.
  • wzorce projektowe, SOLID),

  • znajomość języka angielskiego (umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji) komunikatywność
  • Opis projektu :

    TMS Poland Sp. z o.o., polski oddział międzynarodowej firmy wyspecjalizowanej w zaawansowanych systemach telematycznych Industry 4.

    0 dla górnictwa odkrywkowego, infrastruktury drogowej oraz produkcji betonu w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności w Europie poszukuje kandydata na stanowisko Senior Full Stack Developer

    Dołącz do nas, bo oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie merytoryczne
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do świadczeń medycznych
  • praca od poniedziałku do piątku
  • udział w interesujących projektach,
  • pracę w młodym, ale doświadczonym zespołem
  • możliwość pracy zdalnej
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • dofinansowanie kursów podnoszących kwalifikacje
  • kawa, owoce
  • brak formalnego stroju
  • elastyczne godziny pracy
  • dogodna lokalizacja, parking
  • bilety do kina / teatru / opery
  • Zgłoś tę pracę