KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E
Techmen Industries Sp. z. o.o.
Rzeszów, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Techmen Industries jest polską firmą działającą międzynarodowo, specjalizującą się w rekrutacji i zatrudnieniu pracowników branży przemysłowej, technicznej, produkcji, logistyki.

Jesteśmy skoncentrowani na prawidłowym dopasowaniu pracownika do oferty pracy, mamy wiele projektów w Polsce, Holandii i Belgii.

Poszukujemy osób na stanowisko : KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E WYMAGANIA : - prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95 - doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy na trasach międzynarodowych -

język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym - samodzielność i odpowiedzialność - gotowość do założenia własnej działalności.

OFERUJEMY : - prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku - atrakcyjne wynagrodzenie - terminowość rozliczeń - zwrot kosztów otwarcia działalności -

możliwość długoterminowej współpracy. Wyślij swoje CV na adres Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli : "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz.

883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Techmen Industries Sp. z o. o

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku