Zbieranie zamówień- magazyn z odzieżą - HOLANDIA
Agencja Rekrutacji PRAN
Łódź, Łódzkie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Rekrutacji PRAN nr KRAZ 1223 poszukuje dla swojego Klienta - magazynu sklepu z ekskluzywną odzieżą i akcesoriami modowymi -

kandydatów do pracy jako : ORDERPICKER Lokalizacja : Venlo, Holandia Do Twoich zadań należeć będzie zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego, przygotowywanie rzeczy do wysyłki etc.

Wymagamy znajomości j.angielskiego w minimum komunikatywnym stopniu, gotowości do pracy zmianowej, a także dyspozycyjności na dłuższy czas.

Oferujemy pracę na długi czas, opiekę polskiego koordynatora, zakwaterowanie + ubezpieczenie + transport (odpłatnie). Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV .

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp.

z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODo

Report this job
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku