Pracownik sortowni
HRQ
Radziejowice, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

 • Dla naszego Klienta szukamy Kandydatów na stanowisko : Magazynier - Sortowacz. Oczekiwania : - chęci do pracy; - umiejętności pracy w zespole, Zakres obowiązków : - segregowanie przesyłek kurierskich - załadunek i rozładunek przesyłek - dbanie o porządek na miejscu pracy Oferujemy : - umowa zlecenie na okres próbny 3 miesiące - stawka 17,00 zł brutto + premia za obecność i efektywność - pracę w nowej, nowoczesnej sortowni;
 • Zapraszamy do wysłania CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku