Projektant Architekt
Heko
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Projektujemy instalacje sanitarne w obiektach usługowych, deweloperskich, oraz w zakładach unieszkodliwiania odpadów i na terenie składowisk odpadów.

Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko : Projektant Architekt Miejsce pracy : Poznań (wielkopolskie) Nr ref : PA / jobs.

pl Forma zatrudnienia : dowolna forma zatrudnienia Opis stanowiska projektant architekt : osoba co najmniej 2 lata doświadczenia przy projektowaniu posiadająca uprawnienia budowlane w branży architektonicznej.

Oczekiwania od projektanta : tworzenie rysunków technicznych w programie AutoCad, oraz opisy techniczne, wraz z wytycznymi dla pozostałych branż.

współpraca i koordynacja projektów instalacji z branżą architektoniczną, praca w grupie projektowej pracowników Heko Sp.

z o.o.. Wymagania : Wykształcenie wyższe kierunkowe, co najmniej 2 lata doświadczenia przy projektowaniu, posiadane referencje w obiektach przemysłowych, biegła znajomość Auto- Cad, oraz Office, zaangażowanie , komunikatywność umiejętność pracy w zespole projektowym.

odpowiedzialność, terminowość, mobilność, gotowość na wyjazdy do klienta. Oferujemy : interesującą pracę w zakresie zagadnień związanych z ochroną środowiska, w zakresie gospodarki odpadami i wodno- ściekowej oraz w budownictwie kubaturowym i przemysłowym, przyjazna atmosferę w pracy, w gronie młodych ambitnych osób.

Oferujemy współpracę pomiędzy architektem, a naszą firmą w formie np. wystawiania faktur na nasza firmę za prace architektoniczne lub na umowę o dzieło.

Każdorazowo uzgadniamy cenę za projekt architektury na etapie przetargu aby w przypadku wygrania go zlecić architekturę .

Prosimy też o dostarczenie referencji jakie inwestycje projektował samodzielnie projektant architekt.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku