Animator gitarzysta
Music&More
Opole, Opolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Music & More Sp. z o.o., właściciel największej sieciowej Szkoły Muzycznej, działa na polskim rynku już od ponad 8 lat. Dzięki wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej uczymy ponad 15 000 uczniów w 1000 placówkach na terenie całego kraju.

Koncentrujemy się na innowacyjności w dziedzinie nauczania i struktury działania oraz staramy się dostarczać usługi edukacyjne najwyższej jakości.

Zatrudnimy gitarzystów chętnych do nauczania dzieci gry od podstaw w wieku 6 - 12 lat według autorskiego programu. Od kandydatów nie wymagamy wykształcenia muzycznego ani doświadczenia, aczkolwiek są one zaletą.

Chętnie podejmiemy współpracę z gitarzystami hobbystami, którzy z entuzjazmem chcieliby podzielić się umiejętnościami oraz wiedzą z młodymi pasjonatami.

Ważnym aspektem jest odpowiednie podejście do dzieci i umiejętność stworzenia dobrej atmosfery. Oferujemy : - nowoczesny i skuteczny program nauczania dedykowany dla dzieci w wieku 6-12 lat, - niezbędne narzędzia do pracy (instrumenty dla dzieci, książki, materiały dydaktyczne), - merytoryczne szkolenia systematycznie podnoszące poziom kształcenia, - stałe wsparcie koordynatora projektu, - elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku 13 : 00-18 : 00 z możliwością dopasowania pracy w wybrane dni, - atrakcyjne zarobki przy relatywnie niewielkim nakładzie czasu.

Wynagrodzenie netto wynosi od 800 zł do 2500 zł w zależności od ilości przepracowanych godzin i jakości nauczania, - pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze, - możliwość rozwoju kariery zawodowej i udziału w innych projektach Music & More.

Jeśli grasz na gitarze, lubisz pracować z dziećmi i chcesz sprawdzić się jako nauczyciel młodych muzyków, koniecznie prześlij CV za pośrednictwem portalu lento.

pl Czekamy właśnie na Ciebie! Prosimy o dopisanie w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO))".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku