KONTROLER BILETÓW MZK KĘDZIERZYN-KOŹLE
VECTOR CONTROLS
Racibórz, Śląskie
-41 min. temu
source : Lento.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko : KONTROLER BILETÓW Gwarantujemy : wynagrodzenie stałe i prowizyjne elastyczne godziny pracy dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny Wymagania : niekaralność dyspozycyjność dobry stan zdrowia odporność na sytuacje stresowe wysoka kultura osobista umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w ramach posiadanych kompetencji Osoby chętne do podjęcia współpracy zapraszamy do naszego biura w Kędzierzynie-

Koźlu (zajezdnia MZK) ul. Kozielska 2 biuro czynne w każdą środę od 12 : 00 do 13 : 00 CV można przesłać e-mailem : praca(at)vector-

controls.pl Do CV należy dołączyć oświadczenie o poniższej treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku