Mechanik maszyn przemysłu tytoniowego
Trenkwalder S.r.l.
Skrzyńsko
1 d. temu

Wpisz wiadomość

Witaj, ta oferta pracy może Cię zainteresować :

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • prowadzenie eksploatacyjne maszyn w celu zapewnienia jakości i ilości produktów oraz bezpieczeństwa pracy,
  • zapewnienie wysokiej sprawności maszyn poprzez właściwe przygotowanie i eksploatację w cyklu produkcyjnym,
  • dbałość o stan techniczny maszyn w cyklu produkcyjnym,
  • prowadzenie dokumentacji procesowej i maszynowej. Wymagania :
  • wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych lub mechanika,
  • minimum 2 lata doświadczenia (FMCG, przemysł tytoniowy, opakowaniowy lub papierniczy),
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • chęć uczenia się,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość zasad 5s i kaizen,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn papierosowych. Oferujemy :
  • umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych