Pracownik produkcji
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Mysłowice
5 d. temu
source : infoPraca

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przejściabezpośrednio w struktury firmy już po 6 miesiącach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy -zyskaj nawet 700 zł brutto miesięcznie
  • Dodatek za system 4 - brygadowy -300 zł brutto
  • Dofinansowanie do posiłkówpracowniczych
  • Pakiet benefitów - karta MultiSport, opieka medyczna Medicover, zniżki na zakupy
  • Nagrodyza polecenie nowych pracowników - zgarnij nawet 2600 zł brutto
  • Jedyne, czego oczekujemy to :

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widzianedoświadczenie w pracy na produkcji
  • Zadania :

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Proste prace montażowe
  • Nr ref. : OMA / 037 / AMA

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej