magazynier/operator wózka widłowego
Randstad Polska
Kraków, Polska
6 d. temu

Masz doświadczenie w pracy na magazynie?

Chcesz mieć wolne weekendy i pracować jedną zmianę?

Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy?

Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę!

Aktualnie dla naszego Klienta(firmy zajmującej się instalacjami) mieszczącego się na ulicy Ciepłowniczej w Krakowie poszukujemy kanydatek / kanydatów na stanowisko pracownika magazynu.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową( składki ZUS,urlop, zwolnienie lekarskie)
  • pracę rozpoczynającą się między 6-8 a kończoącą między 14-16
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 4500zł brutto miesięcznie
  • podwyżkę po 3 miesiącach na 4800 brutto miesięcznie
  • zadania

  • rozładunek towarów
  • rozlokowanie towarów
  • wydawanie towaru zgodnie z dokumentacja
  • prace porządkowe
  • oczekujemy

  • uprawnienia na wózek widłowy UDT - Warunek konieczny
  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • gotowośći do pracy na zmianę poranną
  • zaangażowania
  • sumienności
  • motywacji do pracy
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47