Pomoc kuchenna w restauracji przyhotelowej
DEDEK-Hotele i Restauracje Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Od 1998 roku prowadzimy dwa klimatyczne obiekty hotelarskie w Warszawie, cenione zarówno przez segment korporacyjny jak i turystów indywidualnych.

Zapewnienie komfortu dla naszych Gości oraz najwyższej jakości świadczonych usług stanowi priorytet w naszej działalności.

Dołącz już dziś do naszego zespołu i twórz razem z nami wyjątkową historię polskiej firmy hotelowej. Obecnie poszukujemy osoby zorganizowanej i odpowiedzialnej, zainteresowanej stałą pracą na stanowisku : POMOC KUCHNI (pracownik zaplecza kuchennego), do którego zadań będzie należało : *Pomoc kucharzom w przygotowywaniu dań (możliwość przyuczenia do zawodu młodszy kucharz), *Dbanie o czystość w kuchni, *Obieranie, krojenie, szatkowanie warzyw i owoców, *Zmywanie naczyń, *Pomoc szefowi kuchni wg zlecenia.

Od Kandydatów oczekujemy : *Bardzo dobrej organizacji pracy oraz szczerej motywacji, *Książeczki Sanepid, *Czystości i braku nałogów, *Umiejętności pracy w zespole, *Odporności na pracę w stresie, pod wpływem presji czasu, Oferujemy : Możliwość zdobycia nowego zawodu lub stabilną pracę na proponowanym stanowisku, Atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane również do potrzeb pracownika, Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o nadsyłanie C.V. wraz z aktualnym zdjęciem i podaniem numeru ogłoszenia POM-KUCH / WAW / 01 / 2016

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku