Specjalista ds. sprzedaży kredytów firmowych
mBank S.A.
Racibórz Polska
10 d. temu

Twoje zadania :

  • obsługa istniejącego portfela klientów firmowych
  • współpraca z pośrednikami (szczególnie brokerami)
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku
  • Potrzebne Ci będzie :

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów
  • umiejętność rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb klienta
  • otwartość na pozyskiwanie nowych klientów firmowych
  • dobra znajomość produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne
  • prawo jazdy kat. B
  • Od nas dostaniesz :
  • umowę o pracę
  • konkursy sprzedażowe
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną
  • przejrzysty system wynagradzania
  • dostęp do bazy szkoleń
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych