Operator wózka widłowego
kinga.lasek.cd@obpon.pl
Ciechanów, Mazowieckie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

Firma drobiarska z polskim kapitałem w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko : Operator wózka widłowego Miejsce wykonywania pracy : - Fermy drobiu w MIEJSCOWOŚCI Żuromin Zakres obowiązków : - realizacja załadunków mechanicznych kurcząt na Fermach - utrzymanie ciągłości pracy sprzętu Wymagania : - wykształcenie - bez wymagań - uprawnienia UDT na wózki widłowe - gotowość do pracy w systemie zmianowym - dyspozycyjność - umiejętność pracy zespołowej - doświadczenie w pracy przy załadunkach ręcznych będzie dodatkowym atutem - doświadczenie przy pracy ze zwierzętami Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych - atrakcyjne warunki zatrudnienia Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art.

7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE ) Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art.

7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE ) Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy z dopiskiem rekrutacja operator wózka widłowego Żuromin

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku