ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY
Grupa Wanicki
śląskie, Ustroń
4 d. temu
source : Goldenline

Zakres obowiązków :

ustalanie przyczyn uszkodzeń pojazdów, poszczególnych zespołów i mechanizmów, kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na podstawie instrukcji producentów, przeglądy techniczne, montaż dodatkowych akcesoriów (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.

utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz porządku w serwisie i podległym terenie.

Wymagania :

doświadczenie na stanowisku samodzielnego elektromechanika samochodowego, wykształcenie kierunkowe, znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych, zaangażowanie i dokładność w działaniu.

Oferujemy :

atrakcyjne wynagrodzenie - na okresie próbnym 4500,00 zł netto , zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i NNW, stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju w strukturach organizacji, niezbędne narzędzia pracy, ciekawa i pełna wyzwań praca, przyjazna atmosfera współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Kontakt telefoniczny : 663 341 802

Grupa Wanicki posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży (istniejemy od 1991 roku).

Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i na terenie Słowacji.

Zapewniamy :

 • stabilne zatrudnienie ->
 • umowa o pracę,

 • praca w autoryzowanym serwisie ->
 • gwarancja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

 • możliwość szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków ->
 • system szkoleń,

 • atrakcyjne zarobki->
 • wynagrodzenie + premie.

  W związku nowopowstającą stacją serwisową Grupy WANICKI poszukujemy pracowników.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku