Kierownik Robót Drogowych
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o. o.
Legnica
5 d. temu

Ihre Aufgaben

  • nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy
  • prowadzenie oraz organizacja robót pracowników własnych oraz podwykonawców
  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektem, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą techniczną
  • współpraca na budowie z Inwestorem i Inspektorem Nadzoru
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji zgodnie z umową i harmonogramami rzeczowo-finansowymi
  • rozliczanie inwestycji, przygotowanie dokumentów sprzedażowych
  • kosztorysowanie robót budowlanych, przygotowanie dokumentów do przetargu
  • Ihre Qualifikationen

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo (specjalność drogi)
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika robót drogowych
  • uprawnienia budowlane w zakresie budowy dróg
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office ( w tym Excel), AutoCad, mile widziane MS Project
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność pracy w zespole , zdolności organizacyjne
  • Zgłoś tę pracę