Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT/ premie nawet do 500zł/ Oława
KS Service sp. z o.o.
Bielany Wrocławskie, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów , firmy z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim, poszukujemy osób na stanowisko : Pracownik magazynowyz uprawnieniami UDT.

ZADANIA NA TYM STANOWISKU TO :

 • załadunek, rozładunek towarów
 • prace pomocnicze w dzialeprodukcji
 • SPRAWDŹ CO ZYSKASZ!!

 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowyo pracę
 • wynagrodzenie podstawew wysokości 3300 zł brutto
 • atrakcyjny system premiowy - nawetdo 500 zł
 • OCZEKUJEMY JEDYNIE :

 • uprawnieńUDT na wózki widłowe orazdoświadczenia w ich obsłudze
 • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
 • DODATKOWE INFORMACJE

  Nad czym się zastanawiasz?

  Aplikuj już dzisiaj - mamy tylko jedno miejsce!

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ".

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku