Operator maszyn: Żuraw torowy Baljer&Zembrod/korowarka Pribo
FAMEG
Radomsko, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zadania : obsługa panela sterowniczego w kabinie Zembrod Bajler urządzenie, które porusza się na torach oraz za pomocą chwytaka rozładowuje drewno z samochodów manipulacja kloca i przekładanie do odpowiednich boksów nadzór nad bieżącą pracą i parametrami urządzenia, sporadyczna obsługa korowarki Pribo dbanie o jakość i efektywność produkcji, utrzymywanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.

Wymagania : umiejętność sprawnej obsługi komputera zdolności manulane znajomość maszyn tartacznych będzie dodatkowym atutem, mile widziana znajomość obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, zaangażowanie, odpowiedzialność i motywacja do pracy, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy : pakiet szkoleń przygotowujących do pracy, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, wysoka premia za wydajną pracę, narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków, ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego, stabilne warunki zatrudnienia.

pakiet socjalny( premie świąteczne, karta sportowa, polisa grupowa) Prosimy o zawarcie klauzuli w swoim CV : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku