Support Analyst (Unix / Java / Oracle / SQL)
Rite NRG
Kiełbaśnicza, Wrocław
1 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Dla jednego z naszych partnerów biznesowych, międzynarodowej firmy będącej światowym liderem w dziedzinie digital services i konsultingu, poszukujemy specjalisty na stanowisko Support Analyst (Unix / Java / Oracle / SQL).

Nowa osoba dołączy do biura znajdującego się we Wrocławiu. Będziesz mieć możliwość dołączyć do projektu dla największego na świecie producenta samochodów.

Codzienne zadania :

  • Utrzymanie aplikacji, w tym tworzenie drobnych ulepszeń
  • Analiza i rozwiązywanie incydentów i problemów w złożonym środowisku BI
  • Stosowanie zasad Continuous Improvement
  • Wsparcie aplikacji dla 2. linii wsparcia z naciskiem na rozwiązywanie incydentów
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych i wdrażanie zmian
  • Wymagania :

  • Ukończenie studiów na kierunku informatyka (lub pokrewne)
  • 2 lata praktycznego doświadczenia w zakresie wsparcia technicznego / rozwoju aplikacji w Oracle / DB2
  • Doświadczenie w pracy z Ticket Tools zgodnie z procesami ITIL
  • Doświadczenie w obsłudze aplikacji dla 2. i 3. linii wsparcia
  • Doświadczenie ze skryptami Unix
  • Doświadczenie z Javą
  • Weryfikacja i tworzenie skryptów SQL do analizy problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • Doświadczenie w PL / SQL
  • Dobra znajomość nowoczesnej infrastruktury IT
  • Chęć uczenia się Informatica Power Center i pracy nad analizą procesów ETL
  • Gotowość do pracy na pierwszej i drugiej zmianie (6-14 i 14-22)
  • Umiejętność biegłej komunikacji w języku angielskim, a także w języku niemieckim na poziomie średniozaawansowanym (B1 / B2)
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak : Qlickview, Qlicksense, Cognos, SAP BO, Informatica Power Center lub innymi narzędziami ETL
  • Znajomości :
  • Oracle
  • Ticket Tool
  • Języki :
  • Polski
  • Niemiecki
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 8000-16000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Kim jesteśmy?

    In Rite NRG, we carry out software projects by putting together amazing, tailor-made teams of developers. What's our key?

    Combining the right technical competencies with the right cultural fit - right energy. Our leadership follows the most innovative management and cooperation methodologies.

    We manage and execute a full cycle of the project. Our areas of specialty are Enterprise Software Development, Cloud Solutions and Digitalization as well as Operations and Maintenance. Ready to join? : )