pracownik/ca produkcyjny/a
Randstad
Lubawa, Warmińsko-Mazurskie
1 d. temu

job description

Szukasz zatrudnienia z umową o pracę i możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym? Masz doświadczenie lub chcesz je zdobyć?

Prześlij CV- prowadzimy rekrutację na stanowisko : pracownik produkcji.

oferujemy

  • gwarancję legalnej pracy w oparciu o umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu
  • opiekę konsultanta na miejscu 5 dni w tygodniu, 8h dziennie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa OK System, opieka zdrowotna, do 50% zniżki na zakupy, do restauracji, kin itp.
  • oraz ubezpieczenie na życie

    zadania

  • praca przy linii produkcyjnej,
  • pakowanie elementów meblowych
  • umiejętność pracy zgodnie z instrukcją
  • oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku
  • motywacja do pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych