Pracownik działu kas (1/2 etatu)
Intensive Work Sp z o.o.
Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy Intensive Work Sp z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676 / 3.

Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko : Pracownik działu kas Miejsce pracy : Skarżysko- Kamienna Zadania : -

obsługa kasy fiskalnej - rozliczanie środków płatniczych, - dbanie o estetykę miejsca pracy, - obsługa Klienta zgodnie z wyznaczonymi standardami sklepu.

Wymagania : - wykształcenie średnie, - gotowość do pracy w systemie zmianowym, - wysoki poziom kultury osobistej. Oferujemy : -

16,50 brutto / godz. - szkolenia wstępne przygotowujące do pracy. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 512 045 440.

Zapraszamy także do biura w Kielcach APT Intensive Group, ul. Malików 146b / 6, 25-670 Kielce Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)’.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku