Pomocnik Magazyniera
Dekoma Sp. z o.o.
Poznań, Polska
3 d. temu
source : Praca

Firma o prawie 27 letniej tradycji. Lider w branży tkanin dekoracyjnych i meblowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin z całego świata jak np.

ALCANTARA. Eksportujemy do ponad 50 krajów. Stosujemy najnowsze technologie informatyczne. Nieustannie poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko pomocnik magazyniera.

Oferujemy szansę zostania pracownikiem jednej z najstarszych i największych firm w segmencie luksusowych tkanin i dekoracji w Polsce

Zakres obowiązków obejmować będzie :

  • przyjmowanie towaru
  • logistyka miedzy punktami magazynowymi
  • utrzymanie parku samochodowego i maszyn
  • rozkładanie w lokalizacjach
  • wyszukiwanie i przygotowywanie zamówień
  • przygotowywanie i pakowanie paczek
  • utrzymanie estetyki w pomieszczeniach magazynowych
  • Wymagania

    Szukamy osób chcących pracować w stabilnej firmie, której historia sięga 25 lat.

  • Odpowiedni kandydat powinien być spokojnym, odpowiedzialnym, godnym zaufania wsparciem dla kierownika magazynu.
  • Preferujemy osoby poszukujące stałej pracy na dłuższy okres czasu.
  • Doświadczenie w branży jest mile widziane.
  • Wymagania dodatkowe :

  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność kierowania wózkami widłowymi potwierdzone odpowiednimi dokumentami
  • Oferujemy :

  • od poniedziałku do piątku (I zmiana),
  • po pół roku ciągłej pracy możliwość wejścia do programu dodatkowego ubezpieczenia,
  • po trzech miesiącach ciągłej pracy dopłatę do karty Multisport
  • możliwość rozwoju i poszerzania wiadomości z zakresu wiedzy o tkaninach, wzornictwie,
  • pracę z nowoczesnym oprogramowaniem,
  • praca w dynamicznym zespole,
  • możliwość dowiezienia do firmy samochodem firmowym.
  • Siedziba firmy znajduje się w Zalasewie koło Poznania około 12km od ronda Śródka, z którego dostępne są przejazdy samochodem z i do pracy.