Pracownik działu obróbki wibrościernej
Galja Sp. z o.o. Sp. k.
Kraków, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy 2 Pracowników produkcji w dziale obróbki wibrościernej Opis stanowiska :

  • koordynacja przebiegu obróbki strumieniowo ściernej
  • Obróbka detali
  • Wypełnianie dokumentów wykonanej produkcji Wymagania :
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Zaangażowanie, rzetelność, sumienne wykonywanie obowiązków Oferujemy :
  • 3-miesieczny okres szkolenia z zagadnień obsługi maszyn
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności Klauzula Informacyjna 1) administratorem Pana / i danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest GALJA Sp.
  • z o.o. Sp.k., Prandocin 166, 32-090 Słomniki 2) kontakt z Administratorem ochrony danych jest możliwy pod adresem : GALJA Sp.

    z o.o. Sp. k., Prandocin 166, 32-090 Słomniki 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego GALJA sp.

    z o.o Sp.k. Sp. z o. o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) Pana / Pani dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane do czasu zamknięcia procesu rekrutacyjnego od daty wpływu aplikacji.

    5) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia, przenoszenia danych .

    6) Ma Pan / Pani prawo wniesienie żądania usunięcia danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonym przez GALJA sp. z o.

    o. Sp.k. Sp. z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych