PRACA OD ZARAZ Pracownik Ochrony Stróż, Dozorca
ARP
Żory, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

PRACA OD ZARAZ Pracownik Ochrony Stróż, Dozorca Zatrudnimy osobę do pracy na stanowisko : Pracownik Ochrony Stróż, Dozorca na terenie miasta Żory.

Zadania : dozór na terenie obiektu, przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa, dbanie o wysoką jakość świadczonych usług, praca w trybie zmianowym (do ustalenia) -

w sezonie grzewczym dozór kotła samopodającego Wymagania : odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, dyspozycyjność, punktualność oraz wysoka kultura osobista -

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy : - pracę w stabilnym przedsiębiorstwie - regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zgłoszenia chęci do pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu : 533 311 145

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych