Produkcja betonu / prefabrykatow betonowych - Tienray, Holandia
Sun-Power BV
Warsaw, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Opis stanowiska Szukamy Pracownika produkcji betonu. Zakres czynności : produkcja prefabrykowanych elementów betonowych wykańczanie elementów betonowych dbanie o dobry stan techniczny form betonowych pomoc w wylewaniu betonu kontrola jakości Wymagania doświadczenie w sektorze budowlanym i zmysł techniczny wytrwałość i elastyczne nastawienie dyspozycyjność na długi okres mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego mile widziane prawo jazdy Oferta atrakcyjne wynagrodzenie cotygodniowa wypłata możliwość korzystania z zakwaterowania i transportu Sun-

Power wsparcie osoby kontaktowejOferujemy : Sun-Power to wspólna praca! Sun-Power kreuje środowisko, w którym ludzie, pomimo dzielących ich różnic, uczą się od siebie, rozwijają się i dążą do wspólnych celów oraz trwałych kontaktów.

Sun Power to wspólna praca! Stale poszukujemy nowych pracowników do wzmocnienia naszej organizacji. Szukamy osób z umiejętnością pracy w grupie, w celu dobrego zrealizowania zleceń naszych zleceniodawców.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku