Dekarz - 1800-2000€ na rękę! - Praca w Niemczech - Frankfurt nad Odrą, Niemcy
POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
Gdansk, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej, działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845.

Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Sprawdź nas! Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku DEKARZ.

Do obowiązków zatrudnionych będzie należało m. in. montaż różnego typu pokryć dachowych, prace izolacyjne, mocowanie wykończeń dachowych .

Oferujemy : - umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą - pensję na poziomie 1800 - 2000 € na rękę - możliwe nadgodziny - zorganizowane zakwaterowanie - zapewnione codzienne dojazdy dom-praca-dom - pracę długoterminową - pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych - respektowane prawo do urlopów - TERMINOWE wynagrodzenie Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą - aplikuj już teraz!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku