Kafelkarz - praca w Norwegii
CBR - Cross Border Recruitment Sp.z o.o
Szczecin, Zachodniopomorskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko : Kafelkarzz doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz minimum dobrą znajomością jezyka norweskiego lub angielskiegoZakres prac : Kładzenie płytek w łazienkachOferujemy : Legalna praca w stolicy Norwegii Oslo Pomoc w zakwaterowaniuWymagania Wykształcenie kierunkowe i / lub minimum 5 lat doswiadczenia w pracy na stanowisku kafelkarza.

Posiadanie norweskiego numeru personalnego (d-nummer / fødselsnummer) Dobra znajomość języka norweskiego lub angielskiego.

Prosimy o dołączenie do CV numerow telefonow do byłych pracodawców norweskich, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.

Mile widziane Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem Kafelkarz -

Imię i Nazwisko na adres : e-mailProszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii.

CBR Cross Border Recruitment Sp.z o.o.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku