Kucharz / Pomoc Kuchenna - Olsztyn
ITZU Polska Sp. z.o.o.
Dywity
2 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii.

Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Kucharz / Pomoc Kuchenna - Olsztyn Dywity

Opis stanowiska

Nowo powstająca firma cateringowa, specjalizująca się w przygotowaniu całodziennego wyżywienia dla dzieci żłobkowych i przedszkolnych, która zlokalizowana będzie w miejscowości Dywity k Olsztyna, właśnie kompletuje swój zespół.

W związku z tym poszukuje osób na stanowiska :

  • Kucharz / Kucharka - 4 200zł brutto / mc- pełen etat
  • Pomoc kuchenna - 3 300zł brutto / mc - pełen etat
  • Wymagania

  • doświadczenie w gastronomii
  • umiejętność obsługi pieca konwekcyjno-parowego
  • umiejętność zdrowego gotowania według przygotowanych receptur
  • dbanie o jakość przygotowywanych potraw
  • prawidłowe porcjowanie posiłków
  • dbanie o czystość, bezpieczeństwo i higienę miejsca pracy
  • Oferujemy

  • forma zatrudnienia - umowa o pracę
  • praca na zmiane poranną
  • praca w nowej, bardzo dobrze wyposażonej kuchni
  • bardzo dobra i profesjonalna atmosfera
  • Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres kontakt zlobek-przedszkole.pl , w tytule prosimy wpisać nazwisko, imię oraz funkcję np Kowalska Anna Pomoc Kuchenna Zapraszamy .

    Rekrutacja własnie trwa. Rozpoczecie pracy już w czerwcu 2021!