zbrojarz-operator maszyn zbrojarskich
GP Izomont Sp. z o.o
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

DAJEMY MOŻLIWOŚCIG+P IZOMONT SP. Z O.O. z Centralą we Włocławku oraz Oddziałem w Wiesbaden na terenie Niemiec jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, dysponującym 25 letnim doświadczeniem oraz zatrudniamy 250 pracowników wraz z kadrą techniczno-zarządzającą .

Realizujemy przedsięwzięcia w sektorze energetycznym, budowlanym oraz instalacji sanitarnych. Pracujemy dla znanych koncernów światowych : ALSTOM, SIEMENS, ABB, BASF oraz wielu innych.

Rozszerzając działalność o kolejny sektor związany z budownictwem, w ramach rozwoju naszych struktur planujemy zatrudnienie wysoko kwalifikowanej kadry na następujące stanowiska : ZBROJARZ OBSŁUGA MASZYN ZBROJARSKICHREGION : NIEMCYZADANIA : -OBSŁUGA MASZYN ZBROJARSKICH -WYKONANIE FORM MONTAŻU NA STOŁACH -WIĄZANIE STALI ZBROJENIOWYCH -WŁOŻENIE W FORMY ZBROJENIA I ZAMONTOWANIE WBUDOWANYCH ELEMENTÓW -KOSMETYKĘ WYKONANYCH ELEMENTÓW -TERMINOWA REALIZACJA BUDOWY ZGODNIE Z JEJ HARMONOGRAMEMWYMAGANIA KONIECZNE : -MIN.

WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE -DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU W ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI -UMIEJĘTNOŚCI CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO -DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, SKRUPULATNOŚĆ ORAZ WYDAJNOŚĆ PRACY -ZNAJOMOŚĆ MASZYN ZBROJARSKICH I DO PREFABRYKACJI STALI -ZNAJOMOŚĆ SPECYFIKI WIĄZANIA STALI ZBROJENIOWYCHOFERUJEMY : -DLA KANDYDATÓW PROFESJONALISTÓW BARDZO ATRAKCYJNE WARUNKI WYNAGRODZENIA ORAZ KORZYŚCI POZA FINANSOWE -UDZIAŁ W REALIZACJI PRESTIŻOWYCH INWESTYCJI W KRAJU I / LUB NA BUDOWACH EKSPORTOWYCH -STABILNE ZATRUDNIENIE Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na poniższy adres : z dopiskiem ZBROJARZ OBSŁUGA MASZYNProsimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu : Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez G+P IZOMONT SP.

Z O.O." Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku