OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Idea HR
Słubice, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

IDEA HR Group (nr w rejestrze 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Operator wózka widłowego Jeśli chcesz : Stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie Mieć możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych Pracować od poniedziałku do piątku na 3 zmiany Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne Pracować w miłej atmosferze Jeśli masz : Wykształcenie min.

zawodowe Uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego - warunek konieczny Umiejętność pracy zespołowej oraz jesteś odpowiedzialny, punktualny, dokładny To znaczy, że idealnie trafiłeś! W nowej pracy będziesz : Obsługiwać wózek widłowy Przyjmować i wydawać do / z magazynu towar Sprawdzać zgodność dostaw z dokumentami Zajmować się załadunkiem i rozładunkiem samochodów Dbać o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie Dbać o czystość i porządek w miejscu pracy JESTEŚ ZAINTERESOWANY? PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE CV!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku