Praca na słuchawce -> 2700 netto podtawy+wysokie premie!
Tivron
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Słowa znaczą wiele, ale czyny jeszcze więcej! NASI PRACOWNICY POLECAJĄ SWOICH ZNAJOMYCH DO PRACY, a to najlepsza rekomendacja! Co za tym stoi?

Z pewnością NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA dobry humor, wzajemna pomoc, codzienne zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności. PONAD PRZECIĘTNE WYNAGRODZENIE tylko w naszym call center możesz zarobić średnio 4 do 8 tysięcy na rękę (2700zł netto gwarantowanej podstawy).

To najwyższe wynagrodzenie w tej branży w Krakowie. Jeśli chcesz stać się częścią wyjątkowego zespołu, który na co dzień przenosi góry zgłoś się do nas! TWOJE ZADANIA : rozmowy telefoniczne z klientem, który zakupił produkty, zaproponowanie oraz przekonanie do zakupu innych produktów z oferty GODZINY PRACY : 8-16 od poniedziałku do piątku + 1 weekend pracujący + 5 zmian w miesiącu w godz.

12-20 STARTUJEMY już za chwilę szkoleniem wdrożeniowym.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku