Kwalifikowany pracownik ochrony, wartownik -Kędzierzyn Koźle
HR for Business
Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osoby do objęcia stanowiska : Wartownika. Miejsce pracy : obiekt przemysłowy w Kędzierzynie-Koźlu. Wymagania : wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony, zezwolenie na używanie paralizatora, odporność na stres, umiejętność szybkiego reagowania.

Zakres obowiązków : ochrona obiektu przed dostępem do niego osób nieuprawnionych, patrolowanie podległego terenu, ochrona mienia znajdującego się na terenie obiektu.

W zamian oferujemy : stabilne, długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Praca w systemie zmianowy według grafiku od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-20, 20-8.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego, kontakt możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod nr : 727-003-242.

W godz. : 16-21 kontakt z infolinią : 71-711-01-44. Zapraszam również do zgłaszania się drogą elektroniczną, wtedy do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp.

z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć." Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest HR for Business Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku