Praca - Opiekunka / Opiekun osób starszych w Niemczech
InterKadra
Opole, Opolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Opieka nad Panem Klausem (62l.) premia wiosenna Miejsce pracy Edemissen Atuty oferty : osobny pokój internet sklepy w odległości 100 m wolne wtorki premia wiosenna 200 EUR brutto Opis oferty : Do opieki jest samotnie mieszkający Pan Klaus w wieku 62 lat.

Senior cierpi na początkową demencję, nadciśnienie i przeszedł niedawno udar. Senior jest osobą w miarę samodzielną, sam się myje i ubiera, jednak potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu i asekuracji podczas chodzenia.

Chętnie spaceruje po pobliskim lesie. Obowiązki : Asekuracja w ubieraniu / myciu Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego Podawanie lekarstw Dotrzymywanie towarzystwa Oczekujemy : dobrej znajomości języka niemieckiego doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku prawa jazdy (mile widziane) życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.

Oferujemy : wynagrodzenie 1300 EUR netto (za miesiąc) premia! legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4765 zł brutto!) podpisanie jednej czytelnej umowy możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie pokrycie kosztów podróży w obie strony opiekę i wsparcie naszego zespołu 24 / 7 Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku