Front End Developer (Vue)
ITCONNECT
Warszawa
2 d. temu

Zakres obowiązków :

  • udział w pracach rozwojowych związanych z dostarczaniem części frontendowej projektów realizowanych dla Klientów firmy
  • Wymagania wobec kandydatów :

  • Doświadczenie komercyjne minimum 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość i komercyjne doświadczenie z Vue oraz Vuex
  • Bardzo dobra znajomość i komercyjne doświadczenie z TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość i komercyjne doświadczenie z Nuxt.js
  • Bardzo dobra znajomość I komercyjne doświadczenie z Node.js
  • Dobra znajomość i komercyjne doświadczenie z GraphQL, SasS, GIT
  • Znajomość i komercyjne doświadczenie z DroneCI oraz środowiskiem CI / CD
  • Znajomość i komercyjne doświadczenie z : Jira, Stash, Confluence, Adobe xD, Google Tag Manager, Google Analytics, Google Optimize
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • Mile widziane doświadczenie z Google Firebase i rozwiązaniami BI
  • Oferujemy :

  • Możliwość korzystania z karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Zatrudnienie na B2B
  • Lokalizacja : Warszawa