Asystent ds. Obsługi Klienta z Językiem Francuskim
FOODjobs
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma FOODjobs / ENGINEERINGjobs dla swojego klienta z branży spożywczej poszukuje kandydata na stanowisko : Asystent ds.

Obsługi Klienta z Językiem Francuskim Miejsce pracy : okolice Krakowa To odpowiednie stanowisko dla Ciebie, jeżeli : - w stopniu komunikatywnym posługujesz się językiem francuskim, - potrafisz posługiwać się Pakietem MS Office, - chciałbyś zdobywać doświadczenie w obszarze kontaktu z klientem zagranicznym, Poszukujemy osób z : - wykształceniem wyższym ( lub w trakcie studiów), - dobrą znajomością języka francuskiego, - dyspozycyjnych od pon.

do pt., - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Oferujemy : - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - po okresie próbnym umowę o pracę, - pracę w wyspecjalizowanym zespole, - wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać swoje CV na adres : Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku