Magister Farmacji /dyżury/ - Będzin
Apteka Blisko Ciebie
Będzin, Śląskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Apteka "Apteka Blisko Ciebie" w Będzinie zatrudni magistra farmacji. Praca na godziny / dyżury nocki oraz weekendy. Zakres Obowiązków : - zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki - udzielania Pacjentom fachowej informacji na temat działania i dawkowania leków oraz innych środków medycznych - realizacja recept Oferujemy elastyczny grafik czasu pracy dostosowany do własnych potrzeb, dzięki czemu możesz pogodzić życie prywatne i zawodowe.

Informujemy, że kontakt z Państwem jest możliwy tylko po przesłaniu CV zawierającego odpowiednią klauzule wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farm Service s.

c. Andrzej Szklorz, Katarzyna Szklorz, Leszek Jargan, Jolanta Jargan danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzonych bieżących lub przyszłych rekrutacji, jak również przekazania ich podmiotom prowadzącym apteki pod nazwą APTEKA BLISKO CIEBIE w ww.

celu. Poinformowano mnie poprzez udostępnienie polityki prywatności o podstawach celach i czasie przetwarzania danych osobowych dobrowolności ich podania przysługujących mi w związku z przetwarzaniem uprawnieniach kategoriach odbiorców a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art.

13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku