Specjalista ds. prezentacji multimedialnych j. niemiecki
CEE Experts by L.M. International Group
Warszawa, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Obowiązki :

  • Tworzenie i formatowanie prezentacji multimedialnych dla Klientów z wykorzystaniem wewnętrznych standardów oraz własnej inwencji w języku niemieckim
  • Nadzór nad jakością przygotowywanych ofert zgodnie z przyjętymi standardami
  • Kreowanie nowych rozwiązań wizualnych w ofercie sprzedażowej Firmy
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z Power Pointa w dłuższej perspektywie czasu
  • Udział w innych projektach wewnętrznych, prace zlecone ad-hoc
  • Wymagania :

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu PowerPoint na poziomie zaawansowanym
  • Wysoka kultura osobista
  • Zmysł estetyczny, kreatywność, umiejętność wizualnej obróbki dokumentów
  • Doskonała organizacja pracy własnej (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność)
  • Umiejętności komunikacji i budowania relacji z osobami na różnych szczeblach w organizacji
  • Nasz klient oferuje :

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie, przy projektach z szeroko pojętej branży mediowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjny pakiet socjalny : opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i indywidualne, karta Multisport
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych