Pracownik magazynu - wysokie zarobki nawet do 3 400 zł brutto!
KS Service sp. z o.o.
Kamionki k. Giżycka, Polska
10 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku : Pracownik magazynu.

JEŻELI :

jesteś gotowy do pracy w systemie III zmianowym , posiadasz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym orazuprawnienia na wózki widłowe (nie muszą być UDT) , to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ :

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia w wysokości 3100 3400 zł brutto.

Będą przysługiwać Ci również premie frekwencyjne i wydajnościowe do 350 zł brutto. Ponadto zapewniamy Ci szkolenie wdrażające i opiekę koordynatora personalnego.

Będziesz miał także możliwość wyrobienia uprawnień UDT.

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻEĆ :

relokacja towaru przy użyciu wózka widłowego.

DODATKOWE INFORMACJE

Nie czekaj APLIKUJ! Jeżeli masz jakieś pytania zadzwoń : 503 075 956 lub napisz : r.hajahmadov ksservice.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku